Op. Dr. Fatih GÖREN


1976 yılında Trabzon'da doğdum. İlk, orta, lise eğitimimi Trabzon'da tamamladıktan sonra 2000 yılında KTÜ Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2001-2004 yıllarında Eskişehir OGÜ Tıp Fakültesi KBB ABD'de ihtisasımı ve sonra Uyku (horlama ve apne) uzmanlığı sertifikamı aldım. 2004'te Şırnak Asker Hastanesi'nde askerliğimi tamamladım. 2005-2008 yılları arasında Devlet Hastanesi'nde çalıştım. 2008-2016 yılları arası Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi'nde. 2016-2019 yılları arasında Özel Eskişehir Ümit Hastanesi KBB Kliniği'nde çalıştım. Şu anda kendi özel muayenehanemde hizmet vermekteyim. 2020 yılında Getat Ozon Sertifikası alarak Getat uygulamalarına başladım. Siz hastalarımıza özellikle rinoplasti (estetik burun ameliyatları), kulak burun boğaz hastalıkları, medikal estetik, botoks, dudak dolgusu, jawline dolgu, burun dolgusu, mezoterapi ve gençlik aşısı, getat ozon tedavisi ya da terapisi, glutatyon, IVC vitamini tedavisi, vertigo (baş dönmesi) hastalıkları konularında işlemler uygulamaktayız.

Artık kendi kliniğimizde sizlere daha çok zaman ayırarak, konforlu ve hijyenik bir ortamda hizmet veriyoruz. Gerektiği zaman anlaşmalı hastanelerimizde ameliyatlarınızı yapıyoruz. Sizler de bize iletişim numaralarımızdan daha rahat ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.

Uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler, takip ettiğimiz bilimsel yayınlar ve kongrelerde edindiğimiz bilgilerle siz hastalarımıza, yeni, modern, gelişmiş, teknolojilerle en güncel tedavileri uygulamaktayız.


Bize Ulaşın!


Uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler, takip ettiğimiz bilimsel yayınlar ve kongrolerde edindiğimiz bilgilerle siz hastalarımıza, yeni, modern, gelişmiş, teknolojilerle en güncel tedaveleri uygulamaktayız.

0 222 205 16 26

0 505 478 81 25


İletişim